بازگشت بازگشت




عباس عمرانپور


سرپرست منطقه 1
پست الکترونیک:
A.Omranpour@dana-insurance.ir

علی اصغر حامدنیا


سرپرست منطقه 6
پست الکترونیک:
A.Hamednia@dana-insurance.ir

حسن محمدیان گورجی


سرپرست منطقه 7
پست الکترونیک:
H.Mohammadiangorji@dana-insurance.ir

رامین رحمانی سامانی


سرپرست منطقه 4
پست الکترونیک:
R.Rahmani@dana-insurance.ir

ابوالفضل حقانی زاده


سرپرست منطقه 2
پست الکترونیک:
A.Haghanizadeh@dana-insurance.ir

محمد قوامی


سرپرست منطقه 3
پست الکترونیک:
M.Ghavami@dana-insurance.ir

فرشید هادی ا صل


سرپرست منطقه 5
پست الکترونیک:


یداله عبدالمالکی


سرپرست منطقه 9
پست الکترونیک:
Y.Abdolmaleki@dana-insurance.ir

تهران، خیابان گاندی، خیابان پانزدهم ، شماره 2، کد پستی 1517891197

تلفن : 88770971 - دور نگار : 88792997 - تلفن گویا : 82468 - پیامک : 30007180

© 2015 DanaInsurance All Rights Reserved