بازگشت بازگشت

انتشار ویژه‌ نامه طرح مهر داناانتشار ویژه‌ نامه طرح مهر داناویژه نامه "طرح مهر دانا" با هدف انعکاس و معرفی کامل این طرح ملی و بیمه‌ای توسط روابط عمومی بیمه دانا منتشر شد.به گزارش روابط عمومی بیمه دانا، در این ویژه نامه که در 12 صفحه با کاغذ گلاسه و چهار رنگ منتشر شده، به تفاهم نامه امضا شده بین بیمه دانا و بانک قرض‌الحسنه مهر ایران و سایر شرکت‌ها و سازمان‌هایی که با طرح مهر دانا تفاهم نامه منعقد کرده‌اند، اشاره شده و مطالبی در خصوص مزایا و فواید آن بیان شده است.

در این ویژه‌ نامه همچنین مطالب ارزشمندی به نقل از دکتر ابراهیم کاردگر، نایب رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه دانا، دکتر رضا جعفری، رئیس هیات مدیره، حسین حسینی، قائم مقام مدیرعامل، چند تن از مدیران ستادی و مدیر پروژه مهر دانا در خصوص این طرح منتشر شده است.

مهر دانا، طرحی حمایتی از سبد اقتصاد خانوار، پیوند بیمه و صنعت حمل و نقل، لازمه توسعه کشور، تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی با طرح مهر دانا، نقش شبکه فروش در گسترش این طرح، ارتقای فرهنگ بیمه، رونمایی از پیوست‌های جدید و رفع محدودیت‌های نقدینگی بیمه‌گذاران با طرح مهر دانا، از جمله عناوین و مطالبی است که در این ویژه نامه به چاپ رسیده است.

« "مهر دانا" طرحی است که بین بیمه دانا و بانک قرض‌الحسنه مهر ایران منعقد شده که به موجب آن متقاضیان می توانند به دفاتر نمایندگی بیمه دانا در سراسر کشور مراجعه کرده و بدون پیش پرداخت، کارمزد و مراجعه به بانک، با دریافت تسهیلات مالی، بیمه‌نامه‌های مورد نیاز خود را تهیه کنند.

مهر دانا  اولین طرح در صنعت بیمه است که تامین منابع مالی بیمه‌گذاران را در قالب همکاری با بانک قرض‌الحسنه مهر ایران پیش بینی کرده است. »

 


تاریخ انتشار: دوشنبه، 27 اسفند 1397 ساعت 08:22:34 تاریخ آخرین ویرایش:دوشنبه، 27 اسفند 1397 ساعت 09:14:42 توسط:مدیریت روابط عمومی تعداد بازدید:335
می پسندم 5
نمی پسندم 5

نظرات

ارسال نظر
نام
تلفن همراه
 
پست الکترونیک
آدرس وب سایت یا وبلاگ
نظر شما


ارسال نظرپست الکترونیک
 

تهران، خیابان گاندی، خیابان پانزدهم ، شماره 2، کد پستی 1517891197

تلفن : 88770971 - دور نگار : 88792997 - تلفن گویا : 82468 - پیامک : 30007180

© 2015 DanaInsurance All Rights Reserved