بازگشت بازگشت

شبکه فروش نقش مهمی در گسترش طرح  ملی "مهر دانا" دارند

قائم مقام مدیر عامل بیمه دانا؛شبکه فروش نقش مهمی در گسترش طرح ملی "مهر دانا" دارندقائم مقام مدیرعامل بیمه دانا، نقش شبکه فروش در اجرای موفقیت‌آمیز طرح مهر دانا و تمرکز بر شبکه فروش را مورد تاکید قرار داد و خواستار بهره‌گیری همکاران از هنر و تکنیک فروش در سطح استان‌ها شد.به گزارش روابط عمومی بیمه دانا، حسین حسینی در جمع برخی از نمایندگان این شرکت، فروش بیمه را نوعی تکنیک دانست و با اشاره به اینکه باید از این هنر استفاده صحیح کنیم، افزود: طرح مهر دانا طرح بسیار مطلوب و تاثیرگذاری از لحاظ اقتصادی محسوب می‌شود که کار کارشناسی فراوانی روی آن انجام شده است.

وی، بیمه، بانک، شبکه فروش و مردم را چهار بخش منتفع شده از این طرح عنوان کرد و اظهار داشت: با توجه به اینکه قشر وسیعی از جامعه از مزایای این طرح برخوردار می‌شوند، لذا ضرورت دارد برای اجرای کامل و موفقیت آمیز آن تمامی شعب و دفاتر نمایندگی بیمه دانا درسراسر کشور بسیج شده و در جهت گسترش و نهادینه شدن آن تلاش بیشتری کنند.

قائم مقام مدیرعامل بیمه دانا، بازنگری. در برخی سیاست‌ها و تصمیم‌گیری‌ها را موجب رفع بسیاری از مشکلات دانست و افزود: بیمه دانا یک تیم جوان و حرفه‌ای است و انتظار ما هم این است که اتفاقات جدید و مثبتی بزودی در این شرکت رخ دهد که اثرات آن را روی پرتفوی شرکت شاهد باشیم.

حسینی با تاکید بر اینکه ظرفیت‌های زیادی در استان آذربایجان شرقی هم از نظر آموزش و هم دانش فنی وجود دارد، بیان کرد: صنعت بیمه این  استان در بحث پس انداز سرآمد کشور است، لذا ضرورت دارد یک بازنگری در سطح استان‌ها صورت گیرد تا از این طریق دانش خود را به اشتراک بگذاریم .


تاریخ انتشار: شنبه، 11 اسفند 1397 ساعت 12:11:46 تاریخ آخرین ویرایش:شنبه، 11 اسفند 1397 ساعت 12:15:45 توسط:مدیریت روابط عمومی تعداد بازدید:355
می پسندم 2
نمی پسندم 2

نظرات

ارسال نظر
نام
تلفن همراه
 
پست الکترونیک
آدرس وب سایت یا وبلاگ
نظر شما


ارسال نظرپست الکترونیک
 

تهران، خیابان گاندی، خیابان پانزدهم ، شماره 2، کد پستی 1517891197

تلفن : 88770971 - دور نگار : 88792997 - تلفن گویا : 82468 - پیامک : 30007180

© 2015 DanaInsurance All Rights Reserved