بازگشت بازگشت

بیمه دانا و بانک قرض الحسنه مهرایران تفاهم نامه همکاری امضا کردند

به منظور رفاه حال بیمه‌گذاران؛بیمه دانا و بانک قرض الحسنه مهرایران تفاهم نامه همکاری امضا کردندشرکت بیمه دانا و بانک قرض‌الحسنه مهر ایران به منظور رفاه بیشتر بیمه گذاران تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.به گزارش روابط عمومی بیمه دانا، در مراسم امضا و تبادل این تفاهم‌نامه که با حضور دکتر ابراهیم کاردگر نایب رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه دانا و دکتر مرتضی اکبری نایب رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل بانک قرض الحسنه مهر ایران برگزار شد، طرفین در خصوص همکاری‌های بیمه‌ای به مدت پنج سال به توافق رسیدند.

 طبق این تفاهم‌نامه مقرر شد بانک قرض‌الحسنه مهر ایران معادل جمع کل حق بیمه‌های اعلامی از سوی نماینده مجاز بیمه دانا، به اشخاص معرفی شده این شرکت تسهیلات بانکی اعطا کند.

طبق تفاهم‌نامه به عمل آمده از این پس بیمه‌گذاران(سهامداران سهام عدالت، رانندگان تاکسی، اتوبوس، و ...) می‌توانند بدون پیش پرداخت، کارمزد و سود، تسهیلات مالی از این بانک دریافت کرده و از آن طریق نیازهای بیمه‌ای خود مانند پوشش بیمه شخص ثالث، بدنه، حوادث انفرادی، مسوولیت و آتش سوزی واحدهای مسکونی خویش را تامین کنند.

 با اجرایی شدن این تفاهم‌نامه، تمامی بیمه‌شدگان از امکانات و تسهیلات مالی مناسب این بانک برخوردار شده و می‌توانند از مزایا و ظرفیت‌های جامع بیمه‌ای این شرکت طبق تفاهم نامه امضا شده با بانک قرض الحسنه مهر ایران استفاده کنند.

 گزارش ویدئویی امضاء تفاهم نامه مهر دانا 

گزارش تصویری امضاء تفاهم نامه مهر دانا 

لیست نمایندگان طرح مهر دانا در سراسر کشور (فایل در برنامه اکسل (Excel) است)

لیست نمایندگان طرح مهر دانا در سراسر کشور (فایلpdf)

شماره تلفن های ثابت طرح مهر دانا 


تاریخ انتشار: یکشنبه، 14 بهمن 1397 ساعت 15:13:44 تاریخ آخرین ویرایش:سه شنبه، 06 فروردین 1398 ساعت 12:49:33 توسط:مدیریت روابط عمومی تعداد بازدید:10082
می پسندم 41
نمی پسندم 26

نظرات

ارسال نظر
نام
تلفن همراه
 
پست الکترونیک
آدرس وب سایت یا وبلاگ
نظر شما


ارسال نظرپست الکترونیک
 

تهران، خیابان گاندی، خیابان پانزدهم ، شماره 2، کد پستی 1517891197

تلفن : 88770971 - دور نگار : 88792997 - تلفن گویا : 82468 - پیامک : 30007180

© 2015 DanaInsurance All Rights Reserved