بازگشت بازگشت

تقدیر دکتر کاردگر از مولفان و پژوهشگران بیمه داناتقدیر دکتر کاردگر از مولفان و پژوهشگران بیمه داناشرکت بیمه دانا به مناسبت هفته پژوهش و فناوری، از همکاران مولف و پژوهشگر خود با اهدای لوح تقدیر و هدایایی قدردانی کرد.به گزارش روابط عمومی بیمه دانا، هدف از این اقدام انگیزشی، تقدیر و تشکر از همکاران مولف و پژوهشگری است که با اندیشه پویا و تلاش تحسین برانگیز خود در جهت توسعه فرهنگ بیمه گام برداشته‌اند.

دکتر کاردگر نایب رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل بیمه دانا ضمن تقدیر از پژوهشگران این شرکت با اشاره به نقش و تاثیر مطالعات پژوهشی در رشد و بالندگی سازمانی گفت: امروزه دانایی درکنار سرمایه از عوامل اصلی تولید محسوب می شود. ویژگی اقتصاد دانائی برخلاف اقتصاد‌های مبتنی بر نهاده‌های سنتی کار و سرمایه در این است که هر اندازه دانایی در فعالیت‌ها اضافه شود، تولید به ‌میزان بیشتری افزایش پیدا می‌‌کند.

وی با تاکید بر اینکه کسب دانش و مهارت پژوهشی، می‌تواند در توسعه تکنولوژیکی در همه سطوح ملی، بخشی و بنگاهی به پیشرفت جامعه یاری رساند. افزود: توسعه هماهنگ تکنولوژی، ماشین‌افزار، سازمان‌افزار و اطلاعات‌افزار را پژوهش به تحرک وا می‌دارد و پیشرفت اقتصادی و تکنولوژیکی به‌بار می‌آورد.

مدیرعامل بیمه دانا در پایان سخنان خود با اشاره به اینکه دانایی از پژوهش و پژوهشگری ایجاد می شود، از تلاش و مساعی همکاران پژوهشگر بیمه دانا قدردانی و ابراز امیدواری کرد در سایه افزایش تلاش‌ها و تعامل سازمانی، جایگاه بیمه دانا بیش از هر زمانی ارتقاء یافته و نقش سازنده‌ای در رشد و توسعه فعالیت‌های بیمه‌ای ایفا کند.

گفتنی‌است:دکترکاردگر‌‌ازحمیدعلیجانی-بهروزمیرزایی-حوریااصل‌فلاح-سعیدکاظمی-علی‌اصغربختیاری-علی‌آذری-بهزادمحرابیان-مسعودجهانگیری‌زاده-محسن‌توکل-محمدتقی‌ضیایی‌فرد-جوادرمضانی-ابراهیم‌قوامی‌پور-حمیدرضامحمدی اوجان-فرزانه‌محمدحسین-سارا دهقان مقدم - علی ندری- محسن میری-علی پارسامنش - علی‌رسا- به پاس تلاش‌های درخور توجه تجلیل کرد.


تاریخ انتشار: شنبه، 15 دی 1397 ساعت 14:10:09 تاریخ آخرین ویرایش:دوشنبه، 24 دی 1397 ساعت 14:02:06 توسط:مدیریت روابط عمومی تعداد بازدید:708
می پسندم 7
نمی پسندم 6

نظرات

ارسال نظر
نام
تلفن همراه
 
پست الکترونیک
آدرس وب سایت یا وبلاگ
نظر شما


ارسال نظرپست الکترونیک
 

تهران، خیابان گاندی، خیابان پانزدهم ، شماره 2، کد پستی 1517891197

تلفن : 88770971 - دور نگار : 88792997 - تلفن گویا : 82468 - پیامک : 30007180

© 2015 DanaInsurance All Rights Reserved