بازگشت بازگشت

کاهش ریسک بیمه‌گری با نرم‌افزار جامع بیمه‌ای بیمه دانا

دکتر صادق اعلام کرد:کاهش ریسک بیمه‌گری با نرم‌افزار جامع بیمه‌ای بیمه دانامراسم رونمایی از نرم افزار جامع بیمه‌ای شرکت بیمه دانا با حضور نایب رئیس هیات مدیره و مدیر عامل و تنی چند از مدیران ارشد این شرکت در محل ساختمان سعدی برگزار شد.به گزارش روابط عمومی بیمه دانا، در این مراسم که روز پنجم شهریور ماه جاری با حضور  اصحاب رسانه برگزار شد، دکتر بیژن صادق نایب رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه دانا طی سخنانی با اشاره به اینکه حدود 75 درصد پرتفوی صنعت بیمه را بیمه‌نامه‌های درمان و شخص ثالث تشکیل می‌دهد، اظهار داشت: بیمه دانا جز معدود شرکت‌های بیمه‌ای است که بیمه درمان آن شاخص بوده و برند برتر در صنعت بیمه به شمار می‌رود.

وی افزود: طی چند سال گذشته با اصلاح ساختارها و اجرای سیاست شفاف سازی، خوشبختانه روند رشد و بهبود شاخص‌های عملکردی در این شرکت افزایش یافته که آخرین مورد آن طراحی و پیاده‌سازی نرم‌افزار جامع بیمه‌ای است که با راه‌اندازی آن، تحولی اساسی در صنعت بیمه و بیمه دانا رخ خواهد داد.

مدیر عامل بیمه دانا گفت: طراحی این نرم‌افزار از ابتدای سال 96 آغاز شد و از ابتدای سال جاری بصورت آزمایشی مورد بهره برداری قرار گرفت . وی ابراز امیدواری کرد استفاده از این نرم‌افزار در سایر رشته‌های بیمه ای نیز به تدریج گسترش یابد تا از این طریق بتوانیم خدمات مناسب و مطلوبی به بیمه‌گذاران ارائه کنیم.

دکتر صادق در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: شرایط افزایش سرمایه شرکت به مبلغ 150 میلیارد تومان در‌حال تحقق است و مجوز پذیره‌نویسی آن به زودی صادر می‌شود.

در این مراسم عزت الله حقیقتی مدیر بیمه‌های عمر و پس‌انداز بیمه دانا، استفاده از این نرم‌افزار را برای توسعه بازار و پاسخگویی به نیازهای مشتریان ضروری دانست و با اشاره به فواید و مزایای آن گفت: نرم‌افزار جامع بیمه‌ای، کامل‌ترین و جامع‌ترین نرم‌افزار موجود در صنعت بیمه است که می تواند در دسترسی آسان مشتریان به خدمات بیمه‌ای بسیار موثر باشد.

عباس هاشم‌زاده مدیر فناوری اطلاعات نیز با اشاره به مشخصات فنی، زمانبندی صرف شده برای طراحی و راه‌اندازی، نحوه اجرای پروژه و بار مالی آن گفت: یکپارچه‌سازی سیستم‌های شرکت، کاهش ریسک در استفاده از نرم‌افزار، استقرار سیستم جامع در حوزه اداری و مالی و اصلاح و بهبود فرایندها از جمله مزایای این نرم‌افزار بیمه‌ای محسوب می شود.

وی در ادامه از نرم‌افزار فناوران که خدمات بسیار زیادی را در صنعت بیمه ارائه‌کرده، تجلیل و به نیکی یاد کرد.

گفتنی است: در پایان مراسم در حضور خبرنگاران از نرم‌افزار جامع بیمه‌های عمر و پس‌انداز بیمه دانا رونمایی شد.


تاریخ انتشار: سه شنبه، 06 شهریور 1397 ساعت 11:34:41 تاریخ آخرین ویرایش:دوشنبه، 12 شهریور 1397 ساعت 12:30:30 توسط:مدیریت روابط عمومی تعداد بازدید:672
می پسندم 4
نمی پسندم 6

نظرات

ارسال نظر
نام
تلفن همراه
 
پست الکترونیک
آدرس وب سایت یا وبلاگ
نظر شما


ارسال نظرپست الکترونیک
 

تهران، خیابان گاندی، خیابان پانزدهم ، شماره 2، کد پستی 1517891197

تلفن : 88770971 - دور نگار : 88792997 - تلفن گویا : 82468 - پیامک : 30007180

© 2015 DanaInsurance All Rights Reserved