بازگشت بازگشت

در هر شرايطي به بيمه نيازمنديم

دكتر صادق در آيين افتتاح ساختمان شعبه كاشان بيمه دانادر هر شرايطي به بيمه نيازمنديمدكتر صادق با تبريك ايام الله دهه فجر انقلاب اسلامي در آيين افتتاح ساختمان جديد شعبه كاشان بيمه دانا گفت: با وجود فشارهاي بين المللي در دهه هاي اخير بر كشور ما خوشبختانه مردم ما هر بار در برابر مشكلات ايجاد شده از سوي نظام بين الملل و قدرتهاي جهاني به تمام معني ايستادگي كرده و جوابشان به ياوه گويي ها محكم تر از گذشته بوده است، بديهي است كه مسئوليت مسئولين نظام سنگين تر شده و بايد پاسخگويي روشن تري نسبت به مطالبات مردم داشته باشند.به گزارش روابط عمومي بيمه دانا، نايب رييس هيات مديره و مديرعامل ببمه دانا اضافه كرد: با توجه به قداستي كه در نظام مقدس جمهوري اسلامي وجود دارد همكاران ما در بيمه دانا بايد ضمن پاسخگويي به نيازهاي بيمه اي مردم تلاششان را در راستاي تكريم ملت بيش از پيش مورد عنايت قرار دهند.
نايب رييس هيات مديره و مديرعامل بيمه دانا با اشاره به اهميت تاريخي و اعتقادي مردم شهر كاشان كه به دارالمومنين معروف است، تصريح كرد: با توجه به امكاناتي كه در اختيار همكاران ما در شعبه كاشان قرار گرفته است انتظار داريم كه در جهت تسهيل خدمات رساني به هموطنانمان در شهر كاشان نسبت به گذشته تلاش بيشتري به عمل آورند.
وي با اشاره به توانايي بيمه دانا در رضايت مشتريان و پرداخت خسارتهاي سنگين خاطرنشان كرد: در حادثه زلزله كرمانشاه بيمه دانا بيش از پنج ميليارد تومان خسارت به هموطنان زيانديده در سريعترين زمان ممكن پرداخت كرد. از حوادث مهم ديگري كه طي اين سالها توسط بيمه دانا خسارت آنها جبران شد پرداخت آتش سوزي كارخانه سها سازمان هلال احمر جمهوري اسلامي، تالار بزرگ كشور و همين طور ساختمان وزارت نيرو كه طي روزهاي اخير همكاران ما در اولين لحظات با حضور در محل اقدامات اوليه رسيدگي و ارزيابي خسارت آن را به عمل آوردند.
دكتر صادق با تأكيد بر اتفاقات دنياي امروز كه هر لحظه احتمال وقوع حادثه اي وجود دارد تشريح كرد: بايد از حوادثي كه رخ مي دهد درس گرفته و براي آرامش و اطمينان خاطر عزيزانمان پس از اتفاقات، آينده نگري كنيم و طبيعي است اطمينان خاطر بعد از حادثه را فقط بيمه مي تواند به انسان بدهد. با وجود اينكه خسارات روحي رواني و معنوي قابل جبران نيست ولي مي توان با داشتن بيمه خسارات مادي را تا حدود زيادي جبران كرد.
نايب رييس هيات مديره و مديرعامل بيمه دانا در پايان از كليه شركت كنندگان بويژه مديران شعب شركتهاي بيمه ايران، آسيا، البرز، كوثر، نوين و دي كه در مراسم افتتاحيه ساختمان جديد شعبه كاشان قدرداني كرد.

 


تاریخ انتشار: جمعه، 20 بهمن 1396 ساعت 13:33:29 تاریخ آخرین ویرایش:شنبه، 21 بهمن 1396 ساعت 08:50:40 توسط:مدیریت روابط عمومی تعداد بازدید:921
می پسندم 2
نمی پسندم 4

نظرات

ارسال نظر
نام
تلفن همراه
 
پست الکترونیک
آدرس وب سایت یا وبلاگ
نظر شما


ارسال نظرپست الکترونیک
 

تهران، خیابان گاندی، خیابان پانزدهم ، شماره 2، کد پستی 1517891197

تلفن : 88770971 - دور نگار : 88792997 - تلفن گویا : 82468 - پیامک : 30007180

© 2015 DanaInsurance All Rights Reserved