بازگشت بازگشت

تجلیل و تکریم دکتر صادق از خانواده معظم شهدای بیمه دانا

به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی انجام شدتجلیل و تکریم دکتر صادق از خانواده معظم شهدای بیمه دانانایب رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت بیمه دانا در مراسم تجلیل و تکریم خانواده معظم شهدای بیمه دانا، ظرفیت ها و توانایی های این شرکت بزرگ بیمه ای را عاملی برای ادامه رشد و موفقیت آن در عرصه صنعت بیمه دانست. به گزارش روابط عمومی بیمه دانا، دکتر بیژن صادق روز 16 بهمن ماه جاری در مراسم تجلیل از خانواده معظم شهدای این شرکت که در محل ساختمان سعدی برگزار شد، با گرامیداشت ایام خجسته و فرخنده دهه مبارک فجر و تکریم از مقام شامخ شهدای انقلاب اسلامی اظهار داشت: کلیه دستاوردهای سال های گذشته حاصل فداکاری ها، ایثار و از خود گذشتگی های افرادی است که برای پیروزی انقلاب اسلامی از خود مجاهدت های فراوانی نشان دادند.

وی با اشاره به حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی تأکید کرد که باید در انتقال ارزش ها و دستاوردهای انقلاب به نسل بعدی بیش از پیش عمل کنیم.

صادق در ادامه اضافه کرد: در این سال ها اقدامات زيادي انجام شده كه اميدواريم با توجه به ظرفیت ها و منابع مادی و معنوی فراوانی که در جامعه داریم، بتوانیم به نحو مطلوب پاسخگوی نیازها و مطالبات عمومی مردم به ویژه خانواده معظم شهدا باشیم.
دکتر صادق با اشاره به خون های ریخته شده فراوان برای آبیاری نهال انقلاب اسلامی و دینی که مسوولان بر گردن خانواده معظم شهدا دارند، تاکید کرد: در این ایام خجسته که به سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی نزدیک می شویم، امیدواریم با تلاش همگانی، صداقت و وجدان کاری بتوانیم بیش از پیش به مطالبات و نیازهای خانواده معظم شهدا پاسخ درخور توجهی بدهیم.
مدیر عامل بیمه دانا در بخش پایانی صحبت های خود، به ظرفیت ها و پتانسیل های موجود در این شرکت اشاره و ابراز امیدواری کرد: با افزایش نعمات و امکانات موجود، بهره مندی همکاران شرکت به ویژه خانواده معظم شهدا از این امکانات بیشتر شود.
پیش از سخنان دکتر صادق، علیرضا عاطفی معاون اداری و مالی بیمه دانا که خود از خانواده معظم شهداست، طی سخنانی ضمن خوشامدگویی به همکاران ایام الله دهه مبارک فجر را تبریک گفت، ابراز امیدواری کرد: میراث گرانبهای رسیده به این خانواده های بزرگ به خوبی توسط آنها حفظ و به نسل بعدی منتقل شود.
در پایان مراسم از طرف دکتر صادق نایب رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه دانا به اعضای خانواده معظم شهدای این شرکت لوح های تقدیر و هدایایی اعطا شد.


تاریخ انتشار: سه شنبه، 17 بهمن 1396 ساعت 10:59:09 تاریخ آخرین ویرایش:سه شنبه، 17 بهمن 1396 ساعت 12:32:24 توسط:مدیریت روابط عمومی تعداد بازدید:880
می پسندم 11
نمی پسندم 8

نظرات

ارسال نظر
نام
تلفن همراه
 
پست الکترونیک
آدرس وب سایت یا وبلاگ
نظر شما


ارسال نظرپست الکترونیک
 

تهران، خیابان گاندی، خیابان پانزدهم ، شماره 2، کد پستی 1517891197

تلفن : 88770971 - دور نگار : 88792997 - تلفن گویا : 82468 - پیامک : 30007180

© 2015 DanaInsurance All Rights Reserved